Bine Ati venit

Alegeti producatorul dorit din lista de mai jos sau contactati cel mai apropiat partener Motor Force din reteaua nationala






Detalii


SC Motor Force Impex SRL
Calea Turzii, nr. 188
400495 Cluj-Napoca, judetul Cluj
Telefon/fax: 0264 412 530, 0264 480 168
ONRC: J12/803/1997
CIF: RO 9423446
Capital social: 298.200 Lei


Punct de lucru si Magazin Bucuresti


Str. Morarilor nr. 2, sect. 2:
Sabin Predica - coordonator
E-mail: sabin@motorforce.ro
Mobil: 0726 131 500
Telefon/fax: 021 255 05 13


Contabilitate


Rozalia Gandac
Email: rozalia.gandac@motorforce.ro
Tel: 0264 412 530 int. 42

Vanzari / consultanta utilaje si
piese de schimb Briggs&Straton,
Solo, AL-KO, Benassi, GGP,
Lombardini, Kohler


Email: office@motorforce.ro
Tel/Fax: 0264 412 530 int. 45

Coordonator


Marius Dogar
Email: marius.dogar@motorforce.ro
Mobil: 0752 192 051

Consultanti


Claudia Pop
Email: claudia@motorforce.ro
Mobil: 0728 287 902

Vasile Moraru
Email: vasile@motorforce.ro
Mobil: 0721 216 145

Vanzari macarele Tadano,
stivuitoare Yale


Mircea Gandac
E-mail: mircea.gandac@motorforce.ro
Mobil: 0722 314 492

Coordonator inchirieri/service stivuitoare


Dorin Lepsa
E-mail: service@motorforce.ro
Mobil: 0747 110 114
Tel/Fax: 0264 412 530 int. 47

Magazin si atelier Cluj-Napoca


Calea Turzii nr. 188
(langa Baumax)
Orar luni-vineri: 8:00-16:00
Tel: 0264 412 530 int. 48

Certificat ISO 9001
Politica referitoare la calitate si de mediu
Webmail